Turnaj ke dni vítězství 2020

- soutěž ukončena -

8.5.2020 - 10.5.2020*

* přesný časový harmonogram bitev bude včas vyhlášen


Zveme všechny členy klanu PAMO na turnaj 2 vs 2.

Pokud máte zájem zasoutěžit si a porovnat své síly s ostatními členy, zjistit co ve vás je při taktizování v bitvě se dvěma hráči na každé straně a v neposední řadě získat nějaké odměny, přihlašte se pomocí tlačítka zde:

PŘIHLÁŠKU JE MOŽNÉ PODAT NEJPOZDĚJI DO 5.5.2020 VČETNĚ

- v přihlášce vyplníte jméno vašeho týmu a nick obou hráčů.

- pokud nemáte spoluhráče, můžete využít místnosti na klanovém Discordu "turnaj-seznamka"


Výsledky soutěže

Soupiska týmů


Bitvy základních kol

Mapy pro základní kola: 

 1. Himmelsdorf 
 2. Prochorovka 
 3. Ensk
 4. Doly
 5. Ruinberg 

Výsledná tabulka

Metodika bodování: za výhru 2:0 na mapě = 3 body, za remízu 1:1 na mapě = 1 bod, za prohru 0:2 na mapě = 0 bodů

Pořadí při shodě: body, vzájemné bitvy, nastřílené killy, zničené tanky

Statistika killů


Finálové bitvy

Mapy pro semi-finále: Himmelsdorf, Ensk, Doly (na 3 vítězné bitvy)

Mapy pro finále: Himmelsdorf, Ensk, Doly, Ruinberg, Lakeville (na 5 vítězných bitev)


Popis soutěže

Formát týmu:   2 vs 2

Režim bytvy:   střetnutí

Doba bitvy:      7 minut

Úroveň vozidel:   X

Server:    EU 1 

Odměny:       Goldy (kolik bude zveřejněn nejpozději v průběhu soutěže) 


Celá soutěž bude probíhat ve "výcvikovce", kde proti sobě poměří své síly dvojčlenné týmy složeného ze členů klanu PAMO.

Po ukončení přihlášek bude vyhlášena tabulka týmů pro 1. kolo soutěže. 


1. kolo turnaje - "Seřazení"

Podle počtu přihlášek budou týmy rozděleny do jedné nebo více skupin vždy tak, aby v každé skupině bylo cca 5 - 6 týmů. Tyto skupiny pak pojedou režimem každý s každým a to dvě bitvy se stejným týmem (na stejné mapě s vyměněnými stranami).

V prvním kole se jede tolik bitev kolik je týmů ve skupině mínus 1. Tedy pokud je 6 týmů, jede se 5 mezi-kol a pro každé toto mezi-kolo je určena mapa na které probíhají bitvy.

Je-li počet týmů lichý je počet mezi-kol stejný jako počet týmů jen v každém mez-kole jeden z týmů má přestávku.

Aby jste mohli průběžně trénovat, bude se vybírat z těchto map:

Himmelsdorf, Prochorovka, Ensk, Doly, Ruinberg, Lakeville, Murovanka 

Body v 1. kole budou udělovány následně: za 2 vyhrané bitvy (tedy skore 2:0) s jedním soupeřem, tým dostane 3 body, V případě, že jednou vyhraje jeden tým a v druhé bitvě, je to bráno jako remíza (skore 1:1), získají oba týmy 1 bod. Za porážku, tedy skore 0:2, nedostanete žádný bod! V případě remízy se třetí rozhodující bitva nejde a tedy s jedním bodem u obou týmů jdete hrát proti týmům dalším.

Jakmile odehrajete bitvu s každým týmem ve skupině, budou týmy seřazeny podle počtu nasbíraných bodů. Určitý počet nejlepších týmů postoupí do dalšího kola. Přesný počet postupujících záleží na počtu přihlášených týmů, ale měla by postoupit zhruba polovina týmů. 

Příklad: Přihlásí se 6 týmů, bude pouze jedna skupina, kde budou hráči hrát každý s každým a dál postupují 4 nejlepší týmy na body.

Příklad 2: Přihlásí se 12 týmů a ti budou rozděleny do dvou skupin po 6.ti. Z každé skupiny postoupí 3 týmy, tedy celkem 6 týmů jdou do druhého kola v jedné skupině, kde budou opět hrát každý s každým. Po seřazení postupují dál 4 týmy z tohoto druhého kola.

Dle příkladů výše je vidět, že soupiska základních kol bude vždy sestavena tak, že do SEMI-FINÁLE postoupí vždy 4 týmy.


SEMI-FINÁLE - "Kdo s kým"

V semi-finále se odehraje postupující tým pouze 2 bitvy a to s týmem dle pořadí posledního základního podle následujícího vzorce: 

1. vs 4. a 2. vs 3. tým.

Pojede na 3 vítězné bitvy.

Pro semifinálové kola budou načteny mapy v tomto pořadí:

Himmelsdorf, Ensk, Doly


FINÁLE - "Ukaž ty nejlepší"

Poražení ze semi-finále budou hrát o celkové 3. a 4. místo.

Vítězové ze semi-finále pak samozřejmě budou hrát o 1. a 2. místo celého turnaje.


Pojede na 5 vítězných bitev.

Pro semifinálové kola budou načteny mapy v tomto pořadí:

Himmelsdorf, Ensk, Doly, Ruinberg, Lakeville


Organizační pokyny

Ty budou vyhlášeny po ukončení přihlášek a nejpozději den před zahájením turnaje, tedy nejpozději 7.5. Někdy kolem tohoto termínu se bude konat organizační schůzka se všemi přihlášenými týmy na Discordu pro doladění nejasností.

Jména pořadatelů budou také zveřejněny později, v případě dotazů použijte prozatím před Discord v místnosti "turnaj-obecný-chat"


Podmínky a pravidla soutěže


 1. Povinnost každého hráče mít zapnuté ukládání replay po dobu konání turnajových bitev.
 2. Není zakázán žádný konkrétní tank, tedy je možné použít jakýkoliv tank z vaší garáže s úrovní X.
 3. Po skončení bitvy nutnost udělat screen z výsledku bitvy a to jedním z hráčů každého týmu. 
 4. Výsledek bitvy v základních kolech se nahlásí bezprostředně po každém mezi-kole pořadateli, ve speciální hlasové místnosti na Discordu, kde se vždy mezi každými koly a mezi-koly sejdeme. Pokud se výsledek nebude shodovat s vaším soupeřem, bude vyžadován screen nebo replay z obou bitev mezi vámi.
 5. V základních kolech je zakázané přidat se jako pozorovatel k bitvě jiného týmu. Tyto bitvy jsou pouze v režii týmů, kteří spolu bojují. Samozřejmě za organizačních podmínek, popřípadě pokynů pořadatele. Pouze pořadatel může přijít jako pozorovatel.
 6. Je nutností dodržovat stanovený časový harmonogram. Pokud tým nenastoupí do 15.ti minut od naplánovaného zahájení bitvy pro dané kolo, dostane automaticky 0 bodů. Jeho proti-tým dostane oba 2 body. Tým který nenastoupí, nebude diskvalifikován a může tedy pokračovat v dalších mezi-kolech, jen nenasbírá dostatek bodů pro další postupy. 
 7. Pro semi-finále a finále budou trochu jiná pravidla a rádi bychom tyto bitvy vysílali živě (se zpožděním) například na Twitchi a to pro ostatní členy klanu, kteří se těchto finálových kol nezúčastňují. 
 8. Pokud by streamování nějak nešlo, bude pro tyto finálová kola pravděpodobně povoleno zúčastnit se jako pozorovatel těchto bitev, samozřejmě za jistých podmínek tak, aby vaše přítomnost neovlivnila výsledek hry. Pro všechny kdo budou spektovat finálová kola, bude muset být na Discordu v místnosti k tomu předem určené společně s pořadateli. 
 9. Pořadatel má právo toto povolení přítomnosti kdykoliv zrušit.
 10. Pořadatel má právo se zúčastnit soutěže.
 11. Pokud je pořadatel zároveň účastník semi-finále a finále, bude mít omezené pravomoci tak aby, to nemohlo ovlivnit výsledky finálových kol.
 12. Je zakázáno dosahovat lepších výsledků bitvy způsobem, který by zvýhodňoval pouze jeden z týmů v bitvě (mody, komunikace s pozorovateli apod.)
 13. Tým nesmí porušovat morální zásady společného bojování a soutěžení.
 14. Je zakázáno jakkoliv ovlivňovat výsledky bitev svých či jiných týmů, který je v rozporu s pravidly hraní tanků obecně.
 15. V případě zjištění porušení pravidel soutěže, bude tým z turnaje diskvalifikován.
Copyright © 2024 - PAMO - Panzer Mosquito CZ
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky