Desatero hráče klanu

1 - pokud budete něco potřebovat vědět nebo řešit, nebojte se zeptat někoho z veleni - od toho tady jsme. Svoje dotazy můžete mít zodpovězeny přes mumble, přes chat ve hře, nebo zde klidně založit téma na diskusním fóru. Nikdo vám hlavu neutrhne.

2 - chcete jezdit čety, týmovky, šarvátky, CW? není problém si říci rádi vám uvolníme místo pokud budete mít odpovídající techniku viz Technika klanového tankisty.

3 - chcete sami něco takového zkusit organizovat ? - není problém nasazení ve prospěch klanu se meze nekladou. Jen berte na vědomí, že čím častěji budeme lidi do něčeho organizovaného strkat může klesat poteciál nadšení a účast. Úterý, středa, neděle se jezdí šarvátky (ne vždy), občas prostě není chuť a do toho se musejí vtěsnat občas CW. Do toho lidi musí expit tanky, posádky a vydělávat. Naše členská základna není zas tak silná a vybavená technikou, aby se zvládlo vše.

4 - chcete mit vlastní rubriku v seznamu hráčů klanu, kde vám bude vkládáno vše na vaše přání - nebo si tam vkládat věci sám ? Uspěchy, komentáře, screeny? Napište na diskusní fórum nebo kontaktujte ve hře velitele a bude vám vyhověno. Podmínka je být v klanu alespoň cca 50 dní a nějak se oťukat ať se známe. Přece jenom pochopte nebudeme pouštět do administrace stránek klanu ihned každého kdo je nový.

5 - hlavně lidi rozchoďte si Discord. Je to poměrně důležité právě pro týmovou práci. Nikdo vám tam hlavu neutrhne a nikde není povinnost chodit tam pořád a poslouchat naše plky. Ale pokud se jedou CW, šarvátky atd. nejhorší je když hráč není na komunikačním kanálu a promění se v neovladatelné torpédo. Za bitvy i velitel útoku musí válčit a opravdu nastanou situace, kdy nemá možnost ani čas klikat a psát kam má dotyčný který není na příjmu jet.

6 - na CW se volí mapa kterou máme natrénovanou (pozice pro jednotlivá vozidla, práce na místě atd.). Velení s velitelem útoku pozvou všechny hráče do výcvikové místnosti (ne vždy - když to jedou ti samí po x té je to zbytečné) a vysvětlí se strategie a rozhodne jakou kdo si vezme techniku.

7 - rubrika velení klanu na webovkách je uzamčena pouze pro velitelský štáb. Není to z důvodu, že jsme něco více nebo nějaká šlechta, ale rozhoduje se tam o taktice na CW (se kterou budete stejně seznámeni před bitvou na tréningu a mumble), interních chodu klanu, financovaní atd. A to jsou věci, které nejsou určeny pro "návštěvníky" z jiných klanů .

8 - berte na vědomí, že jste vstoupili do klanu. Už nehrajete jenom za sebe, ale pod vlajkou klanu. Víme, že někdy hry jsou opravdu duševní zátěží , že by člověk ukroutil kolegům v randomu nejraději laufy, nakopal je do pr.... a poslal hrat tetris, piškvorky a podobné výlevy jak se občas objevují v chatu v bitvě. NIkdo vás nebude řešit za to že vám vyjimečně ujedou nervy. Ale uvědomte si, že reprezentujete i klan takže komentovat silným výrazivem počínání spoluhráčů při každé bitvě, nebo dělat na mapě prasárny není úplně nejvhodnější. Rozčiluje vás to ? - to známe občas všichni. Tak to zavřete a koukněte třeba na nějaký film. Dejte si zkrátka pauzu a nekažte pověst klanu. My sice žádnou velkou nemáme, ale negativní se získává poměrně snadno a rychle.

9 - v klanu se netoleruje žádná nacionální nesnášenlivost. Uvědomte si, že všude jsou lidé dobří i špatní. Výlevy např. blbej polák sice může být v randomu pravdivá, ale je to prostě jednotlivec jako kdokoliv jiný. Názor, že poláci hrajou mizerně může mít ve výsledku vlastních pozorování podepřen praxí, ale opět si uvedomte si, že jich hraje mnohonásobně více a procento blbců i těch druhých je stejné jako u kohokoliv jiného. Jenom jich je prostě celkově více. A ti nejlepší klany od nich by nám hravě nakopali pozadí. Ne, že bych je zbožňoval, protože šance, že narazíme na vola je poměrně vysoká, ale nemůžete všechny házet do jednoho pytle. Nebude tolerováno žádné rozdýmávání národních vášní. Nechci nikde slyšet sprosté nadávky či urážky na Poláky, Turky, Čechy, Slováky, Rusy atd. To samé platí na regionální úrovni viz. pražák, ostravák, brňák atd.

10 - jakékoliv meziklanové jednání, konflikty, domlouvání spojenectví atd. - každý má povinost se s danou věcí obrátit na někoho z velení.

Copyright © 2024 - PAMO - Panzer Mosquito CZ
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky